به کلینیک زیبایی دکتر سعید کاظمی خوش آمدید

آدرس:

تهران، اتوبان همت غرب- بعد از خروجی ستاری جنوب (شاهین شمالی) - خیابان بهار-کلینیک زیبایی بیمارستان فوق تخصصی امید

لاغری با لیپوماتیک یک روش موثر و مفید برای از بین بردن چربی های اضافی در نواحی مختلف بدن است ، لیپوماتیک در واقع یک دستگاه هوشمند است که به صورت کاملا فیزیکی وارد بافت های چربی شده است و بدون کوچک ترین آسیبی به بدن و سلول های چربی آن ها را از بدن بیرون کشیده و باعث لاغری موضعی می شود .
لیپوماتیک از یک میله ی فلزی به نام کانولا کمک می گیرد و با ایجاد لرزش و ارتعاش های بسیار سریع باعث حرکت چربی ها در زیر پوست می شود ،زمانی که چربی ها از این طریق دچار شوک شدند ، شل شده و از طریق میله ی مکنده خارج می شود.

 

نوار قلب

ساعته 24 پشتیبانی
آنالیز پیوسته

دستگاه پیشرفته

پیکر تراشی

( لیپوماتیک، لیپولیزر و لیپوساکشن)

لیپوماتیک از یک میله ی فلزی به نام کانولا کمک می گیرد و با ایجاد لرزش و ارتعاش های بسیار سریع باعث حرکت چربی ها در زیر پوست می شود ،زمانی که چربی ها از این طریق دچار شوک شدند ، شل شده و از طریق میله ی مکنده خارج می شود.
برای ورود میله به بدن نیازی به برش های جراحی نیست و تنها از طریق شکاف بسیار کوچکی اقدام می شود، بعداز جراحی جای باقی مانده از جراحی بسیار کوچک خواهد بود و بعد از مدتی محو خواهد شد.
جراحی لیپوماتیک بدون بی هوشی بوده و چون با بی حسی موضعی انجام می شود جزو عمل های سرپایی محسوب می شود ، بعد از آن فرد نیازی به بستری در بیمارستان نداشته و می تواند بعد از حدود یک هفته فعالیت های روزمره خود را آغاز نماید .

لیپوماتیک برای چه کسانی مناسب است ؟

بسیاری از افراد که بعد از رژیم های سخت و طولانی و همچنین تمرینات ورزشی طاقت فرسا قادر به از بین بردن چربی های مناطقی مانند :

شکم
زیر شکم
پهلوها
کفل ها
پشت کمر
ران
بغل ران
باسن
پشت پا
بازوها
غبغب
سایر نقاط
نیستند می توانند از این جراحی برای لاغر کردن بخش خاصی از بدن استفاده نمایند . بدون شک هیچ رژیم مشخصی برای ازبین بردن چربی های بازو ها و یا صرفا زیر شکم وجود ندارد و در صورت کاهش وزن، کاهش چربی در تمامی نقاط دیده خواهد شد.

لاغری با لیپوماتیک یکی از روش هایی است که می تواند در لاغری های موضعی افراد نقش موثری داشته باشد .
لیپوماتیک یک دستگاه پیشرفته است که به کمک ارتعاشات و لرزش های بسیار سریع چربی های بدن را خورد می کند و مانع رشد مجدد آنها در بدن می شود .
لاغری با لیپوماتیک از روش های نوینی است که تاثیرات به سزایی را در فرد یجاد می کند از این روش می تواند در لاغری :
شکم
• پهلو
• ران
• بازو
• غبغب
• پشت
• کمر و …
استفاده نمود .
این روش که به عنوان راهی برای تخلیه چربی از بدن شناخته می شود می تواند تاثیرات به سزایی در زیبایی اندام حفظ جذابیت شما داشته باشد .این جراحی در کلینیک دکتر کاظمی با بهره گیری از پیشرفته ترین و دقیق ترین تجهیزات پزشکی صورت می پذیرد و البته علاوه بر تامین نیاز های شما نسبت به اندامی ایده ال و زیبا این جراحی با کمترین عوارض و همچنین بدون درد و خونریزی انجام می شود.

روش لیپوماتیک

لیپوماتیک برای لاغری های موضعی مورد استفاده قرار می گیرد ، افرادی که پیش از این دچار چاقی های موضعی در ناحیه شکم و پهلو هستند و چاقی این ناحیه رنج می برند می توانند به کمک لیپوماتیک و در طول تنها یک جلسه از چربی های خود خداحافظی کنند و اندامی ایده آل و زیبا و البته متناسب را بدست آورند.
دستگاه لیپوماتیک از یک میله ی فلزی برای از بین بردن چربی ها کمک می گیرد ، این میله که کانولا نام دارد با ورود به بافت چربی به کمک باد و ارتعاشات بسیار سریع سلول های چر بی را ریز می کند و باعث می شود که چربی ها شل شوند ، سپس به کمک مکش و دستگاه مکنده ای که در لیپوماتیک وجود دارد چربی های آب شده از شکم یا سایر نواحی ساکشن می شوند و در واقع عمل تخلیه چربی به صورت کاملا فیزیکی و نه با سوختن چربی ها انجام می شود .
سالم بودن چربی ها بعد از لیپوماتیک این مزیت را به افراد می دهد که بعد از جراحی ، چربی های اضافی را در مناطقی دیگر از بدن تزریق نمایند و عمل انتقال چربی به سینه یا باسن انجام شود .
لیپوماتیک عوارض جدی در پی نخواهد داشت و معمولا با کبودی و احساس درد مختصری همراه است که البته بعداز دو یا سه روز نقاهت کوتاه فرد می تواند امور روزمره ی خود را آغاز نماید .

لاغری با لیپوماتیک

لیپوماتیک یک روش نوین برای تخلیه چربی های بدن می باشد که نتایج فوق العاده استثنایی و رضایت بخشی را در پی دارد. و در مقایسه با روش های دیگر مانند لیپوساکشن و یا لیپولیز بسیار موثرتر و مناسب تر است.
شما می توانید جهت مشاوره و انجام لاغری با لیپوماتیک با کلینیک زیبایی مروارید تماس حاصل نمایید.
لاغری با لیپوماتیک بسیار امن و راحت می باشد. لیپوماتیک که نام دیگر او لیپوساکشن انفراسونیک نیز می باشد یک دستگاه تایید شده توسط سازمان غذا و دارو می باشد و یک تکنیک بدون خطر و با نتایج بسیار خوب جهت برداشتن چربی های زیاد از اندام های مختلف بدن می باشد.

لیپوماتیک ابتدا چربی ها را می شکند این عمل توسط ارتعاشات کانولا انجام می گیرد و چربی ها را به ذرات ریز تبدیل می کند و پس از این کار چربی ها از بدن تخلیه می شود و بیمار به اندام دلخواه خود خواهد رسید. دستگاه لیپوماتیک دارای ۶۰۰ ارتعاش در دقیقه می باشد که با تاثیر زیاد باعث بیرون آمدن چربی ها می شود و در این روش به جز لاغری، به وجود آمدن پوست صاف و کم بودن بر آمدگی و میزان کبودی کمتر نسبت به روش های دیگر از مزیت های آن است.
در لاغری با لیپوماتیک، لیپوساکشن به شکل بدون درد انجام می گیرد و ابتدا سلول های چربی با عملکرد فیزیکی و بدون اشعه و توسط لوله کانولا که حرکات آن به شکل لرزشی می باشد به شکل امولسیون در می آیند و در جهت لاغری و پیکربندی این امولسیون ها توسط دستگاه از بدن خارج می شود.

کاربرد های لیپوماتیک

می توان جهت لاغری موضعی در اندام هایی مانند شکم، پهلو، ران، ساق پا، اطراف زانو، پشت، در ناحیه صورت مانند بر طرف کردن غبغب و همین طور لیپوماتیک بازو مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های لیپوماتیک

• روش نوین
• مافوق صوت
• مدت زمان عمل کوتاه
• بدون عوارض جانبی
• بی حسی موضعی
• دوره نقاهت کوتاه
• لیفت پوست
• نداشتن خطر ابتلا به آمبولی

بهترین گزینه جایگزین ساکشن و لیزر لیپولیز ، لیپوماتیک می باشد که با استفاده از جدید ترین روش چربی ها را تخلیه می کند و نتایج آن بسیار حیرت انگیز می باشد. روش لیپوماتیک تنها کم کردن وزن نمی باشد بلکه موجب تغییر در سایز و فرم اندام ها نیز می شود که این روش بسیار آسان می باشد و هیچ گونه عارضه ای بیمار را تهدید نمی کند.

تفاوت لیپوماتیک با لیزر لیپولیز

در روش لیپولیز چربی ها با حرارت بالا ذو ب می شوند و پس از خارج کردن آن از بدن دیگر قابل استفاده نیست و دور ریخته می شود.چربی ها در روش لیپوماتیک بعد از بیرون آوردن می توانند در صورت و بدن خود فرد برای برطرف کردن چین و چروکها و خطوط خنده و پیشانی استفاده شد.
شل شدن و افتادگی پوست د رمقایسه با روش لیپوساکشن و لیپولیزبسیار کمتر است.
ایمنی روش لیپوماتیک بیشتر بوده چون خونریزی بیمار کمتر است و چون حرارتی در رو شلیپوماتیک وجود ندارد سوختگی در پوست هم به وجود نمی آید.
این روش در صورت انجام توسط متخصص دارای عوارض خطرناکی نیست اما بیمارانی که دارای مشکلات قلبی ،فشار خون ،قند خون و دیابت هستند حتما قبل از انجام لیپوماتیک آگاهی های لازم را کسب کنند و در این زمینه با پزشک خود نیز مشورت کنند.
توجه داشته باشید که با انجام این روش نزد افراد غیر متخصص ممکن است غیر متقارن بودن ناحیه هایی موردنظر مانند ران ها و اطراف زانو ها و پهلو ها و کوفتگی های غیر طبیعی و عفونت ها بعد از چند روز مشاهده کنند .

لیپوماتیک شکم

برای اینکه بتوانید اندام زیبایی داشته باشید شکم و قسمت پهلو یکی از اصلی ترین نقاط در زیبایی اندام می باشند هرچقدر شما در این نواحی اندام متناسبی داشته باشید و یا اینکه چاقی موضعی نداشته باشید لباس ها زیبای شما چشمگیر تر خواهند بود.

شما می توانید با لیپوماتیک شکم مشکل چربی ها که باعث چاقی موضعی شده است را برطر کنید.با لیپوماتیک چربی ها از بدن شما خارج می شود و به هیچ عنوان ناهمرای در پهلو ها و شکم دیده نخواهد شد.بعد از اینکه لیپوماتیک شکم انجام دادید گن های خود را به صورت منظم استفاده کنید و تنها هنگام استحمام آنها را در بیاورید تا میزان پاسخ گویی لیپوماتیک برای شما بیشتر شود . شما می توانید برای برطرف کردن چربی های شکم به کلینیک زیبایی دکتر کاظمی مراجعه کنید .

مراقبت های بعد از لیپوماتیک

بیماران بعد از انجام لیپوماتیک برای ترشحاتی که خون آلود هستند و از شکاف های ایجاد شده در پوست خارج می شوند ابراز نگرانی می کنند اما این یک رویداد طبیعی است و در واقع همان محلول درمانی ایی است که متخصص در حین آغاز انجام لیپوماتیک در بافت های چربی تزریق می کند تا چربی ها برای انجام لاغری با لیپوماتیک آماده شوند.
درد های ناحیه لیپوماتیک شده با استامینوفن و داروهای معمولی مسکن برطرف می شود.
بلافاصله بعد از انجام لیپوماتیک گن توسط متخصص برای بیرون آمدن خون آبه ها و ترشحات صورت می گیرد و دردی که ناشی از جمع شدن این مایعات بوده است کاهش می یابد.هر چه این مایعات بیشتر بیرون بیاید تورم و کبودی بعد از عمل کمتر خواهد بود.استفاده از گن بعد زا عمل باید برای نتیجه بهتر لیپوماتیک استفاده شود.
از توالت فرنگی استفاده شود تا در بیمار فشار خون افت پیدا نکند.
از نشستن به حالت نود درجه تا سه روز خودداری کنید و بیشتر دراز بکشید.
گن بعد از لاغری با لیپوماتیک باید به مدت یک روز کامل استفااده شود.
استراحت کامل فقط چند روز بعد از عمل باید انجام شود و بعد از آن به انجام فعالیت های روزانه خود بپردازید.
از مصرف الکل تا ۳ روز بعد از عمل خودداری شود.و مصرف دخانیات را تا چند روز قطع کنید.
توصیه می شود مصرف مایعات را افزایش بدهید و آبمیوه های طبیعی را در رژیم غذایی خود قرار دهید.
خارش بعد از چند روز آغاز می شود که می توانید برای از بین بردن آن از قرص های ضد خار ش با مشاوره پزشک استفاده کنید.
در صورت داشتن حالت تهوع قرص متوکلوپرامید می تواند برای شما مفید واقع شود.
اگر در سطح پوست ناهمواری دیده شد و هم سطح نبود مدتی صبر کرده و اگر ناهمواری یکنواخت نشد با متخصص خود درمیان بگذارید.

سوالات متداول درباره لاغری با لیپوماتیک :

آیا لاغری با لیپوماتیک درد دارد ؟

پیش از انجام لیپوماتیک بی حسی موضعی انجام می شود و بیمار در حین انجام لیپوماتیک احساس درد نمی کند اما مسلما بعد از از بین رفتن بی حسی ها به دلیل خارج شدن چربی ها بیمار احساس درد خواهد داشت که می تواند آن را با داروهای مسکن کنترل کند.

آیا چربی ها بعد از لیپوماتیک بازمی گردند؟

بله در صورتی که شما رژیم غذایی مناسب و یا اینکه تحرک کافی نداشته باشید چربی ها دوباره بر می گردند.پیشنهاد می شود برای آنکه لاغری و این کاهش سایز شما ادامه داشته باشد سبک زندگی خود را مقداری تغییر دهید.

آیا می توان از چربی های استخراج شده استفاده کرد ؟

بله این چربی ها را می توان با روش تزریق چربی برای از بین بردن چین و چروک های صورت و همچنین برجستگی برخی از اندام ها مانند لب و گونه استفاده کرد.زیرا در رو ش لیپوماتیک چربی ها با استفاده از حرکت ها ی ارتعاشی تخریب می شوند و به بیرون کشیده می شوند و در حین این عمل مانند روش های دیگر با حرارت چربی ها آسیب نمی بینند.

تا چه زمانی باید از گن های لیپوماتیک استفاده کنیم ؟

شما باید در این زمینه با پزشک خود مشورت کنید زیرا پوشیدن گن ها باعث می شود که موقعیت فعلی فیکس شودو همچنین پوست حالتی محکم به خود بگیرد.

آیا می توان بعد از لیپوماتیک به حمام رفت ؟

بله شما می توانید بلافاصله به حمام بروید و با ماساژ به سمت پایین خونابه ها و ترشحات اضافی را از بدن خود بیرون بیاورید.

هزینه لیپوماتیک چقدر است ؟

قیمت این روش بستگی به ناحیه مورد نظر دارد برای مثال حجم چربی ها در قسمت های ران و باسن و یا پهلو شکم خیلی بیشتر از مناطقی مانند بازو است.پس حجم چربی استخراج شده در قیمت موثر است .

عمل لاغری با لیپوساکشن

روش های متعددی برای لاغری امروزه مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته است . یکی از این روشها که برای لاغری موضعی انجام می شود و برای بر طرف کردن چربی های شکم و پهلو و ناحیه پایین کمرانجام می شود لیپوساکشن می باشد.

لیپوساکشن نوعی روش لاغری کم خطر است که برای از بین بردن و برطرف کردن چربی های اضافی اطراف شکم و پهلوها می باشد که تاثیر به سزایی در لاغر شدن و خوش اندام شدن فرد دارد.

لیپوساکشن در کنار لیرز لیپوساکشن نتایج خوب و چشمگیری را به همراه دارد.

در طی لیپوساکشن چربی از زیر پوست فرد با دستگاه خارج می شود و به بیرون پمپ می شود. به وسیله ای که به تخلیه می پردازد کانولا می گویند. کانولا میله ای کوچک است که حاوی سوراخهای فراون است و با برش های کوچکی که در حد چند میلیمتر ایجاد می کند سبب خروج چربی از زیر پوست می شود.

نحوه انجام لیپوساکشن

عمل لیپوساکشن ممکن است همراه با لیزر یا سونوگرافی انجام شود که انجام آن طی چد ساعت صورت می گیرد. از مزایای این عمل این است که فرد نیازی به بستری در بیمارستان ندارد و رگها و اعصاب فرد دچار هیچ آسیبی نمی شوند.

برای انجام لیپوساکشن به افراد توصیه می شود که تا جایی که امکان دارد لاغر کنند و وزن خود را طی چند ماه ثابت نگه دارند.

لیپوساکشن را اکثر افراد می توانند انجام دهند ولی مناسب ترین افراد برای انجام آن افراد بین محدوده سنی ۲۰ تا ۴۰ سال می باشند. همچنین برای افرادی بهتر است که چاقی موضعی دارند و خیلی چاق نیستند.

در هر جلسه لیپوساکشن، معمولا یک ناحیه از بدن لیپوساکشن می شود وعلت آن این است که در هر جلسه بیشتر از ۵ لیتر چربی نمی توان تخلیه کرد و زمان انجام بسته به میزان چربی در فرد بین ۲ تا ۳ ساعت به طول می انجامد.

مراقبت های بعد از عمل لیپوساکشن

اگر خواهان انجام جراحی لیپوساکشن هستید اطلاع از موارد زیر شما را در دوران بهبودی پس از عمل یاری نموده و از بروز عوارض احتمالی پس از جراحی لیپوساکشن خواهد کاست:

لازم است در ۲۴ ساعت ابتدایی پس از عمل به شکل مرتب پانسمان ها را عوض کرده و بیشتر استراحت داشته باشید تحرکات ملایم از جمله راه رفتن در منزل با کمک همراه در بهبودی فرد بسیار موثر می باشد.

– بهره گیری از مزایای ماساژهای اولتراسونیک پس از عمل لیپوساکشن و همچنین پوشیدن گن های طبی و مخصوص از موارد مهم پس از عمل جراحی است.

– بهتر است جراحی لیپوساکشن به شکل سرپایی و سبک انجام شود که زمان بستری به حداقل میزان خود برسد عامل مهم در ساعات ابتدایی پس از عمل، کنترل نشانه های حیاتی بیمار و کنترل میزان فشار خون اوست در برخی بیماران برخورداری از مقادیر کم مایعات موجب پایین رفتن فشار خون شده که این مسئله با سبکی سر و سرگیجه همراه است.

– مناسب ترین روش بی حسی برای عمل لیپوساکشن، بی حسی موضعی با کمک مایع تامی سنت می باشد. مایع تامی سنت متشکل است از رینگر و داروی بی حسی موضعی به همراه داروی تنگ کننده رگ ها . داروی تنگ کننده رگ برای محدود نمودن خونریزی است.

– برای جبران فشار خون و جایگزین کردن مایعات از دست رفته مایع ORS بهترین گزینه است پودر ORS را میتوان به آسانی از داروخانه ها تهیه نمود طریقه مصرف به این شکل است که محتوی بسته را با یک لیتر آب مخلوط نموده و خنک صرف کنید. اگر مزه شور آن را نمی پسندید می توان آن را با آبمیوه مصرف کرد .

– برای رفع فشار خون پایین امکان صرف دوغ شور شده بدون گاز نیز امکان پذیر است.

– پیدایش ورم در اندام تناسلی آقایان پس از لیپوساکشن عادی بوده و به مرور زمان رفع خواهد شد توصیه می شود در دوران بهبودی از پوشیدن مایوی تنگ یا ساپورت خودداری کنید.

– داروهای تجویزی پزشک را تهیه کرده در ساعات معین مصرف کنید. داروهایی چون آنتی بیوتیک و مسکن طبق تجویز پزشک استفاده شوند.

– بعد از گذشت ۴۸ ساعت از عمل می توان استحمام کرد اما قرارگیری در وان یا استخر به شدت ممنوع است.

– در تاریخ های مقرر شده برای انجام معاینات دوره ای به کلینیک زیبایی مراجعه کنید و نتایج به وجود آمده را با پزشک خود در میان بگذارید.

– ترشح مایع سفیدرنگ به میزان کم از سوراخ ها طبیعی است و نشان دهنده ترمیم جراحات بوده بدین ترتیب در صورت مشاهده چنین امری، جای هیچگونه نگرانی نیست.

– بروز درد زیاد و غیر عادی ، تورم شدید و سرخی و کبودی افزاینده و هرگونه نشانه غیر معقول، خطر زاست و لازم است در اسرع وقت به پزشک خود مراجعه نمایید.

هزینه پیکرتراشی

ابدومینوپلاستی تماس بگیرید
بوتاکس تماس بگیرید
زیبایی تماس بگیرید
پوست شیمیایی تماس بگیرید
لیزر موهای زائد تماس بگیرید
تقویت لب (جراحی) تماس بگیرید

اطلاعات و هشدارها

پوشش
قیمت داروهای اورجینال

اصلاً اهمیتی ندارد که از این قالب چه استفاده ای خواهید کرد، در هر صورت شما بهترین ظاهر و بیشترین کارایی را خواهید داشت. فقط کافیست این قالب را بر روی سایت خود نصب کنید و با استفاده از امکانات بینظیرش به مدیریت آن بپردازید.


نظرات فرعی
چک کردن بخش B خود را برای بازدید پزشک و دیگر مراقبت های سرپایی بررسی کنید.

اصلاً اهمیتی ندارد که از این قالب چه استفاده ای خواهید کرد، در هر صورت شما بهترین ظاهر و بیشترین کارایی را خواهید داشت. فقط کافیست این قالب را بر روی سایت خود نصب کنید و با استفاده از امکانات بینظیرش به مدیریت آن بپردازید.


مراقبت بیمار
گرچه شواهد روشن و روشن هنوز مشخص نشده است، مطالعات نشان می دهد که مردم.

 

پوشش
به ما اعتماد کن تا آنجا باشیم تا به همه کمک کنیم و همه چیز را دوباره بسازیم.
× چگونه می‌توانیم به شما کمک کنیم؟🌹