آکادمیآکادمی بوتاکسبوتاکسبوتاکس ابروبوتاکس بینیبوتاکس پیشانیبوتاکس دور چشمبوتاکس زیر بغلبوتاکس کف پابوتاکس کف دستبوتاکس لببوتاکس میگرنمزو بوتاکس

مزایای تزریق بوتاکس چیست ؟

تزریق بوتاکس امروزه یکی از بهترین وموثرترین روشهای درمانی زیبایی پوست است .رفع چروک با این روش بسیارسریع و موثر است به طوری که بین ۷-۲ روز پس از تزریق اثر بوتاکس شروع میشود و چروکها برطرف می شود.

بوتاکس که نام تجاری برای محصول سم بوتولینوم می باشد، روش درمان موثری برای از بردن مشکلاتی است، که در نتیجه بالا رفتن سن، در بسیاری از بانوان و آقایان نمود می نماید. این محصول با غیر فعال و اصطلاحاً ریلکس نمودن، ماهیچه های صورت و محدود نمودن دامنه حرکت آن ها، در کاهش یافتن چین و چروک ها از پیشانی تا گردن، کمک نموده و باعث صاف شدن پوست می شود.

آیا بوتاکس همان تزریق ژل است؟

پاسخ منفی است چرا که بوتاکس عضله را موقتا بی تحرک می کند تا شخص نتواند پوست خود را چروک کند، اما تزریق ژل، دقیقا همانطور که از نام آن مشخص است برای پر کردن چین و چروک ها و یا ایجاد حجم و تقارن روی صورت انجام می شود.

کاربردهای تزریق بوتاکس

این خطوط، چین و چروک های عمودی هستند که بین دو ابرو نمایان شده، و باعث می شود که چهره شما اخم آلود به نظر برسد.

این ناحیه یکی از نواحی صورت است، که استفاده از بوتاکس تاثیر قابل ملاحظه ای را در آن بر جای می گذارد. یک جراح با تجربه می تواند، خطوط چین و چروک در این ناحیه را صاف کرده، و باعث جوانسازی پوست و چهره ای آرام تر شود. اگر عمق این خطوط زیاد باشد ، پزشک درمان با فیلرهای پوستی، را در ترکیب با بوتاکس به طور همزمان توصیه می کند.

مزایای تزریق بوتاکس چیست ؟

تزریق بوتاکس امروزه یکی از بهترین وموثرترین روشهای درمانی زیبایی پوست است .رفع چروک با این روش بسیارسریع و موثر است به طوری که بین ۷-۲ روز پس از تزریق اثر بوتاکس شروع میشود و چروکها برطرف می شود.مزیت دیگر این روش برگشت سریع به سر کار است،حتی موقع خروج بیمار از مطب نیز اثری از تزریق انجام شده در بیمار مشاهده نمیشود.

اثرات تزریق بوتاکس بسته به تعداد تزریق قبلی بین ۹-۴ ماه طول میکشد.در صورت تزریق مکرر بوتاکس، به تدریج فواصل تزریق های بعدی بیشتر میشود یعنی عملاً با تزریق بوتاکس کمتر اثرات طولانیتری حاصل میشود.به طور کلی تزریق بوتاکس، بهترین و مطمئن ترین روش غیر جراحی برای جوانسازی پوست است.

تزریق بوتاکس

چه کسی باید بوتاکس استفاده کند ؟

هر کسی که خواهان این است که چهره جوان تر و کم‌چروک‌تری داشته باشد کاندید مناسبی برای تزریق است.مزیت تزریق بوتاکس این است که موقع خنده، اخم و تغییر فرم صورت چروک بیشتری در صورت ظاهر نمیشود.

چه زمان به پزشک برای تزریق بوتاکس مراجعه کنیم ؟

پس از دریافت بوتاکس ، معمولاً قرمزی ، حساسیت و تورم در ناحیه تحت درمان ایجاد می شود. این عوارض جانبی معمولاً در طول یک روز از بین می روند. کبودی نیز یکی از عوارض جانبی شایع است. برای تسکین آن می توانید یک بسته یخ را بر روی ناحیه درمان بمالید. کبودی در حدود 2 هفته بعد از روند تزریق برطرف می شود.

اما در صورت مشاهده هر یک از عوارض زیر ، از پزشک کمک بگیرید :

ضعف عضلانی
مشکل در بلع
مشکل در صحبت کردن
مشکل در تنفس
کنترل ضعیف مثانه یا بی اختیاری ادراری
تغییر بینایی

اگرچه این عوارض جانبی نادر هستند ، اما نیاز به مراقبت فوری پزشکی دارند.

مدت زمان ماندگاری اثر بوتاکس

ماندگاری اثر بوتاکس تزریق شده به چین و چروک‌های صورت و گردن یا برای درمان مشکلاتی مانند جلوگیری از تعریق بیش‌ از حد، به عوامل مختلفی بستگی دارد.

به‌طور میانگین اثرات تزریق سم بوتولینوم از ۴ تا ۶ ماه ماندگار است اما عوامل زیر در کاهش یا افزاش این مدت تاثیر قابل توجهی می‌گذارند:

عمق چین و چروک
سن فرد
نوع پوست و میزان ترشح استیل کولین

لطفا جهت مشاوره و تعیین وقت، با ما تماس بگیرید

٠٩١٢٠٤٤٣٧٧٤ ٠٩١٢٠٤٤٣٧٧٥

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا